Hakkımızda

OSCAR ŞÖMİNE

1974 yılından beri betonlama makinaları üretimi servis ve satışı yapan firmamız OSKAR MAKİNA; kuruluşundan bu yana çevreciliği ön plana çıkarmış, fabrikasında doğaya en az hasar verecek şekilde üretim alt yapısı oluşturmuştur. Bu konuda gerekli tedbirleri alarak titizlikle uygulamış bir firma olarak doğa severliğini 2007 yılında kurmuş olduğu En Yeşil Ankara Derneği ile taçlandırmıştır.

Çevre bakanlığı ile ortaklaşa yapılan bir çalıştayda orman köylülerinin yılda 14 ton odun yakması konusu gündem olmuş, bu miktar yapılan hesaplamalarının çok çok üstünde olması nedeni ile dikkat çekmiş ve konu ile ilgili yapılan çalışmalarda eski nesil sobaların %15 - %35 verimlilik arasında yandığı bu durumun konforlu ısıtma sağlamadığı aynı zamanda odunun içerisinde bulunan yanıcı gazların yanmadan doğaya salınmasının ve fosil yakıt yakılmasının da doğada hava kirliliğin arttırdığı görülmüştür.

Konforlu ısınma ve yanma verimi konusunda araştırma geliştirme çalışmaları yapılmış ve 2009 yılında yenilenebilir bir enerji kaynağı olan odun ve odunsu biyokütle yakıt yakan ekonomik, ekolojik paket şömine ve şömine haznesi imalatına başlamıştır.

Çevreci yaklaşımla OSCAR ISINMA ÇÖZÜMLERİ başlığı altında üretimi yapılan A sınıfı OSCAR Paket Şömine ve şömine hazneleri ortalama % 75 verimlilikte yanmakta, ısı tutma özelliği sayesinde ortamı 2-3 saat daha fazla süre ısıtmakta, klimatik sıcak hava üfleme özelliği sayesinde konforlu ısınma sağlamakta ve en önemlisi de hava ya verilen zararlı gaz oranı minumum miktarda tutulmaktadır. (klasik sobalarda 1 saatteki hava kirliliği 15-30 gr iken OSCAR ISINMA ÇÖZÜMLERİ ile bu miktar 2-7 gr olmaktadır.)

OSCAR PAKET şömineler sizlere alev görüntüsü ile şömine keyfi yaşatırken soba gibi kurularak uygulama kolaylığı sağlamakta, Aynı zamanda ihtiyaca özel üretmiş olduğumuz OSCAR ANKASTRE şömineler ile de müşterilerimizin açık şöminelerini kapalı hale getirmekteyiz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

oscar şömine hakkında
Kendimiz Üretiyoruz

Ürünlerimizi yüksek kalite standartlarını benimseyerek üretim tesislerimizde kendimiz üretiyoruz. Bu da yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunabilmemizi sağlıyor.

oscar şömine hakkında
Satış Sonrası Hizmetler

Satış sonrası kurulum hizmetleri için söz verdiğimiz zamanda kusursuz şekilde kurulumu tamamlıyoruz. Sonrasında yaşayacağınız her problemde ise bir telefon kadar yakınınızdayız.

icon
Ücretsiz Teslimat
Ankara İçi
icon
Garanti
3 Yıl
icon
Üreticiden Halka
Uygun Fiyatlar
icon
Satış Sonrası Hizmetleri
& Kurulum
0
Memnun Müşteriler

Satış ve satış sonrası hizmetlerde odağımız müşteri memnuniyetidir

0
Ürün Çeşitleri

Sektörde en iyisini üretmek için AR-GE çalışmalarımız ile her geçen gün ürün gamımızı genişletiyoruz.

0
Yıllık Sipariş

Kalite ve müşteri memniniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde her yıl satış sayılarımız artıyor.